Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary Miu Miu

( ilość produktów: 65 )
Okulary Miu Miu w Blink Blink

Okulary przeciwsłoneczne Miu Miu to doskonałe połączenie stylu, jakości i innowacji, oferowane przez markę znaną z ekskluzywnych i modowych kolekcji. Miu Miu, stworzona przez Miuccię Pradę, czerpie inspirację z kreatywności, ekstrawagancji i niezależności młodego pokolenia. Jej wyjątkowa wizja designu tworzy unikalne i nowoczesne modele okularów przeciwsłonecznych.

Historia marki Miu Miu sięga roku 1993, kiedy to Miuccia Prada, wnuczka założyciela Prady, wprowadziła na rynek kolekcję o nazwie Miu Miu. Nazwa marki odzwierciedlała jej pseudonim rodzinny i stanowiła manifest jej własnej kreatywności i wizji. Miu Miu szybko zdobyła uznanie w świecie mody, dzięki swojej odważnej i innowacyjnej estetyce.

Okulary przeciwsłoneczne Miu Miu wyróżniają się nie tylko swoim unikalnym stylem, ale również doskonałą jakością wykonania. Marka używa wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić nie tylko modny wygląd, ale także trwałość i ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Miu Miu nie boi się eksperymentować z kształtami, kolorami i zdobieniami, co prowadzi do powstania niezwykle oryginalnych i rozpoznawalnych wzorów okularów przeciwsłonecznych. Marka skupia się na tworzeniu modeli, które podkreślają indywidualność noszących je osób i pozwalają im wyrazić swoją osobowość i styl.

Wybierając okulary przeciwsłoneczne Miu Miu, otrzymujesz nie tylko doskonały dodatek do swojej garderoby, ale także symbol luksusu, kreatywności i wyrafinowanego stylu. Miu Miu kontynuuje tradycję innowacyjnego designu, oferując niepowtarzalne modele, które stanowią połączenie klasyki z nowoczesnością.

Płeć
Kolor Oprawy
Materiał oprawy
Typ oprawy
Kolor soczewki
Technologia soczewki
Materiał soczewki
Polaryzacja
Długość zausznika
Szerokość mostka
Pokaż tylko

Marka Miu Miu została założona w roku 1992 przez Miuccię Prada. Nazwa MIU MIU pochodzi od tego, że właśnie tak pieszczotliwie dziadek Mario nazywał swoją wnuczkę. Bardzo często markę Miu Miu nazywa się 'młodszą siostrą Prady'. Styl marki charakteryzuje się fantazyjnymi połączeniami różnych stylów modowych. Za przykład możemy wziąć połączenie świata popkultury i współczesnej bohemy artystycznej, lata 40 oraz 50. Znajdziemy tu niecodzienne zestawienia np. geometryczne kształty oraz materiał bogaty w brokat. Futro i energetyczne kolory. Metalowe konstrukcje połączone z kamieniami, które błyszczą i przyciągają wzrok. MIU MIU adresowana jest do młodych kobiet. Pełnych sprzeczności, inteligentnych, a zarazem frywolnych. Cechy jakie wyróżniają markę to dziewczęcość, delikatność, romantyczność i słodycz. Znajdziemy tu dużo brokatu, biżuterii, pastelowych kolorów. Marka odzwierciedla zmysłowość, prowokacyjność oraz buntowniczy charakter.

pixel