Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary Dolce & Gabbana

( ilość produktów: 100 )

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne Dolce & Gabbana

Płeć
Kolor Oprawy
Materiał oprawy
Typ oprawy
Kolor soczewki
Technologia soczewki
Materiał soczewki
Polaryzacja
Długość zausznika
Szerokość mostka
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Historia marki Dolce & Gabbana

Historia marki rozpoczęła się gdy projektanci - Stefano Gabbana, Domenico Dolce po raz pierwszy spotkali się w 1980 r. w Mediolanie. Domenico  studiował projektowanie odzieży, natomiast Stefano był grafikiem w jednej z mediolańskich agencji kreatywnych.

Dolce&Gabbana reprezentuje miłość do Włoch i wszystkiego co włoskie, tradycji, śródziemnomorskiej natury i miast. Czerpie inspiracje z własnych korzeni, wyspy Sycylii i  zamiłowania do krawiectwa. Jest to połączenie luksusu i codzienności, objawiające się w cudownych kształtach - niesamowitych rękodziełach. Okulary z kolekcji marki są ekspresją wyraźnego charakteru, wyrafinowania oraz marzeń połączonych z rzeczywistością. Każdy model ozdobiony jest unikatowym logo, zapewniającym rozpoznawalność marki.

Okulary korekcyjne Dolce&Gabbana podzielone są na kolekcję damską oraz męską. Oprawy damskie Dolce&Gabbana podążają za wiodącymi trendami, poczujesz się w nich pewnie oraz modnie. W kolekcji oprawy korekcyjnych nie zabraknie też klasycznych modeli Dolce&Gabbana, które dobrze sprawdzą się na każdą okazję. Oprawy korekcyjne męskie Dolce&Gabbana do idealny wybór dla osób pracujących przy komputerze. Wybór modeli w pełnej oprawie, które wykonane są lekkich materiałów sprawią że będą to idealne okulary do pracy przy komputerze. 

pixel