Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PHILIPP PLEIN - Nowa Marka W Naszym Portfolio

Philipp Plein - Nowa marka w Optique

Założyciel marki Philipp Plein pochodzący z Niemiec początkowo rozwijał się w świecie projektowania, produkując ekskluzywne wyposażenia mieszkania ze stali i skóry. Zaangażowanie w rzemiosło doprowadziło go do eksperymentowania z odzieżą skórzaną i akcesoriami, a w 2004 roku założył własną markę modową. Powstała marka skierowana jest w większości do mężczyzn, choć i Panie czy nawet dzieci znajdą coś dla siebie. Główną wizją marki jest stworzenie nowej niszy w sektorze luksusu oraz stanie się marką nr 1 na docelowym rynku. Misja od początku była jasno określona: złamać zasady branży modowej poprzez promowanie nowego konceptu luksusu i lifestyle'u.

Philipp Plein - Logo marki


Jak rozpoznać tę markę?

Dzięki charakterystycznemu logo w formie heksagonu lub czaszce, która oddaje dzikiego ducha marki i prowokacyjne podejście rock’n’rollowe.

Kolekcja okularów została stworzona przy użyciu najwyższej jakości materiałów z mnóstwem detali, aby zagwarantować luksusowe pozycjonowanie marki. Od spersonalizowanych kryształów po struktury tytanowe, od czaszek i łańcuchów po efekty kolczyków. Kolekcja Plein to prawdziwy wyraz tego, co najlepsze w branży okularów savoir-faire. Obok takich okularów nie da się przejść obojętnie, sami spójrzcie na te dzieła.

pixel