Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krótko i na temat - gama soczewek okularowych Crizal marki Essilor

2018-02-13
Krótko i na temat - gama soczewek okularowych Crizal marki Essilor
Soczewki Crizal marki Essilor eliminują 5 przeszkód dobrego widzenia i chronią oczy przed promieniami UV. Istnieje kilka opcji, każda oferuje zaawansowaną jakość widzenia.

Dzięki powłoce oleofobowej oraz hydrofobowej nasze soczewki są bardziej odporne na smużenie, odciski palców i znacznie łatwiej utrzymać je w czystości.
Niewidzialna powłoka utwardzająca zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, które mogą się zdarzyć przy codziennym użytkowaniu a powłoka antystatyczna zapobiega osadzaniu się cząsteczek kurzu.


Najnowszą oraz najbardziej innowacyjną powłoką gamy Crizal jest powłoka Crizal Prevencia. Chroni ona nie tylko przed promieniami UV ale także przed szkodliwym światłem niebiesko-fioletowym, które słońce emituje przez cały rok, niezależnie od pogody.
Światło jest nam niezbędne do życia ale może się okazać szkodliwe. Niewidoczne promieniowanie UV to czynnik ryzyka wielu chorób, w tym zaćmy. Światło fioletowo-niebieskie jest z kolei jednym z czynników ryzyka AMD, głównej przyczyny utraty wzroku w krajach rozwiniętych. Selektywna technologia antyrefleksyjna soczewek Crizal Prevencia filtruje szkodliwe promieniowanie UV i niebiesko-fioletowe. Zapewnia przy tym maksymalną przepuszczalność dla światła widzialnego oraz zapewnia kompleksową ochronę przed odbiciami, zabrudzeniami, zarysowaniami, kurzem i wodą.

Zapraszamy do naszych salonów gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania oraz dopasujemy odpowiedni rodzaj soczewki do Państwa potrzeb.

Infolinia: +48 8888 00000

Rodzaje soczewek Crizal

Polecane

Ray-Ban Okulary korekcyjne RB4340V-2000

Ray-Ban Okulary korekcyjne RB4340V-2000

560,00 zł brutto364,00 zł brutto
pixel