Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkła progresywne VARILUX

Varilux X Series - Soczewki progresywne Varilux X

 

 Optyk:   telefon do Optique-Exclusive Warszawa +48 8888 00000

 

 Zadzwoń i dowiedz się więcej. Skontaktuj się z naszym Ekspertem. 

 


 

Wyraźne widzenie w zasięgu ręki.

Nowa gama rewolucyjnych szkieł progresywnych Varilux® X series™ skierowana jest do bardzo aktywnego Pokolenia X, którego współczesny tryb życia kreuje nowe potrzeby wzrokowe.

Varilux® X series™ to innowacyjne szkła, które zapewnią Ci płynne przejścia mocy i wyraźne widzenie na każdą odległość. Okulary progresywne ze szkłami Varilux® X series™ znacząco redukują konieczność poruszania głową, dzięki czemu nie musisz szukać punktu wyraźnego widzenia.

 

Jedna para szkieł, wiele odległości. 

W ciągu dnia wykonujemy znacznie więcej czynności niż pokolenie Baby Boomers, w związku z czym jesteśmy zmuszeni do szybkiego przechodzenia od jednego zadania do kolejnego, co wymaga skupiania wzroku na wielu różnych odległościach. Oczekujesz utrzymania dotychczasowego trybu życia, czy też łatwego i szybkiego wykonywania wielu zadań równocześnie?

 

Essilor Varilux X Series - wyraźne widzenie w okularach progresywnych

 

Poznaj unikalne połączenie trzech rewolucyjnych technologii.

Szkła progresywne Varilux® X series™ pozwolą Ci bezproblemowo dostrzec każdy szczegół, zarówno w bliży na wyciągnięcie ręki, w odległościach pośrednich, jak i w dali. Wyraźne widzenie w bliży jest szerokie, jak nigdy wcześniej*: dzięki temu nie ma potrzeby szukania właściwego punktu soczewki, aby widzieć wyraźnie.  Wybierz okulary progresywne ze szkłami Varilux® X series™! 

 

Technologie soczewek progresywnych Varilux

 *Widzenie w obrębie wyciągniętej ręki odnosi się do dystansu 40 – 70 cm versus inne soczewki Varilux. 

 

 

Promocja na okulary progresywne: druga para szkieł Varilux® GRATIS!*

 

Dwie pary okularów progresywnych to ogromna wygoda. Teraz masz jeszcze więcej opcji na idealną multiparę, którą z łatwością dopasujesz do swojego trybu życia. Możliwość ta jest w zasięgu ręki! Wystarczy, że zakupisz dwie oprawy, a dwie pary szkieł Varilux dostaniesz w cenie jednej! *Szczegóły Promocji: KLIKNIJ TUTAJ >>>

 

Zapraszamy do naszych salonów.

 

Odwiedzaj naszego Specjalistę ochrony wzroku przynajmniej raz w roku. Zapytaj o szkła najnowszej generacji Varilux® X series™!

 

Przy zakupie okularów korekcyjnych oferujemy zniżkę na badanie wzroku u Specjalisty KLIKNIJ TUTAJ >>>. Promocja obowiązuje w salonach stacjonarnych Optique w Warszawie. Skorzystaj z tej specjalnej oferty już dziś!

 

 

Zakup okularów progresywnych

 

 

 


 

 

Dowiedz się więcej.

 

Jakie masz możliwości?

Do rodziny szkieł progresywnych Varilux® X series™ należą:

 • Varilux® X design - zapewnia wysoką jakość widzenia w dynamicznych sytuacjach, dla standardowej oprawy.
 • Varilux® x design short - zapewnia wysoką jakość widzenia w dynamicznych sytuacjach, dla wąskiej oprawy.
 • Varilux® X f360° - gwarantują wszystkie zalety szkieł Varilux ®X design i są dodatkowo spersonalizowane pod kątem parametrów oprawy użytkownika, dzięki czemu oferują jeszcze lepszą jakość widzenia.
 • Varilux® 4d – szkła, które w porównaniu do wersji Varilux® X f360° dodatkowo uwzględniają oko dominujące w procesie personalizacji szkieł, co oznacza poprawę czasu reakcji.
 • Varilux® xclusive™ - bierze pod uwagę indywidualne zachowanie wzrokowe podczas czytania, aby przyspieszyć proces adaptacji i zapewnić łatwiejszy dostęp do stref widzenia w bliży.
 • Varilux® xclusive™4d - gwarancja skuteczności Varilux® Xclusive™, a dodatkowo bierze pod uwagę dane fizjologiczne i behawioralne, aby zapewnić najwyższy poziom jakości widzenia.

Rodzaje soczewek Varilux X

 

Czy wiesz, że?

Żeby zapewnić Ci pełną satysfakcję, szkła Varilux® X series™ zostały opracowywane we wspołpracy z 2742 osobami na całym świecie. Dzięki temu nowa generacja szkieł progresywnych Varilux® X series™ gwarantuje swoim użytkownikom maksymalny komfort widzenia.

 

Korzyści oraz zalety soczewek progresywnych

 

Varilux® X series™: zaakceptowane przez użytkowników. Soczewki Varilux® X series™ były testowane z zastosowaniem różnych metodologii na grupie 295 użytkowników przed wprowadzeniem ich na rynek. Połączyliśmy 2 typy testów, aby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję dzięki kompleksowemu procesowi ewaluacji.

Dobra jakość na każdą odległość

 

Podsumowanie:

 • Jako pokolenie X jesteśmy bardzo aktywni, a nasz współczesny tryb życia kreuje nowe potrzeby wzrokowe.
 • Nawet soczewki progresywne klasy premium nie były w stanie zapewnić nam dotychczas pełnego komfortu w odległościach pośrednich i w bliży.
 • Varilux® X series™, czerpiąc z technologii Nanoptix® i Synchroneyes® oraz zmieniając sposób kalkulacji bliży wzrokowej dzięki technologii Xtend™, może zaoferować użytkownikowi poszerzone pole widzenia w obszarze wyciągniętej ręki. Użytkownicy mogą bez wysiłku dostrzec każdy szczegół zarówno w obszarze wyciągniętej ręki, jak i poza nią. Już nie musisz szukać właściwego punktu w soczewce, by widzieć wyraźnie!
 • Aż 95% użytkowników jest usatysfakcjonowanych podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie w obszarze wyciągniętej ręki.
 • Konsumenci potwierdzają skuteczność Varilux® X series™ w praktyce – aż 9/10 mówi, że już nie musi poruszać głową, aby widzieć wyraźnie.

 

Osoby ze świata biznesu wybierają Varilux® X series™. 

Wielka Gala Forever Young była wspaniałym wydarzeniem, które uwieczniło wprowadzenie rewolucyjnych szkieł progresywnych Varilux® X series™ na polski rynek. Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej prestiżowej Gali.

 

 

 


pixel