Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OTD - Oakley True Digital, okulary sportowe z korekcją

OTD

Okulary marki Oakley są dostępne także z soczewkami korekcyjnymi. Masz możliwość zrobienia korekcji w szkłach przeciwsłonecznych lub przezroczystych. Oakley True Digital polega na doskonałym dopasowaniu oraz montażu soczewek do opraw. Kolejne ważne funkcje to niezawodna odporność na uderzenia oraz pełna ochrona przed promieniowaniem UV.

Zamawiając soczewki korekcyjne mamy możliwość wybrać soczewki z polaryzacją czy technologią Prizm. Może chcesz połączyć dwie soczewki w jedną? Oczywiście, że masz taką możliwość z soczewkami Transitions (fotochromową), są to soczewki clear, które pod wpływem promieni słonecznych przyciemniają się.

Zamawiając soczewki korekcyjne mamy możliwość wybrać soczewki z polaryzacją czy technologią Prizm. Może chcesz połączyć dwie soczewki w jedną? Oczywiście, że masz taką możliwość z soczewkami Transitions (fotochromową), są to soczewki clear, które pod wpływem promieni słonecznych przyciemniają się.

Soczewki OTD można zamontować we wszystkich typach opraw: lifestyle, active i sport. Oprawki sportowe nie wszystkie są możliwe do zrealizowania z soczewkami korekcyjnymi, za sprawą dużego zakrzywienia szyby. Są to modele bez pełnej oprawki. Inne zaś modele mogą wykorzystać w pełni możliwości Oakley True Digital co pozwala na ostre widzenie i dokładne pole widzenia.

OTD to także soczewki progresywne. Spełniają funkcje okularów do bliży jak i do dali. Dzięki indywidualnym pomiarom soczewki te stają się codzienną garderobą każdej osoby noszącej okulary.

OTD1

Sportowcy mają przewidziane dla siebie specjalne soczewki progresywne. Dyscypliny takie jak kolarstwo, golf czy wędkarstwo są robione pod klienta indywidualnie i charakteryzują się inną specyfikacją.

Kolarstwo

Kolarstwo posiada dwie strefy w soczewkach.

Strefa jazdy - jest to strefa do 20 stopni ponad mostkiem, zapewnia ona ostrość widzenia przy naturalne pozycji głowy kolarza: broda w dół, oczy do góry.

Strefa elektroniki - czyli pośrednia strefa czytania, która zapewnia kolarzowi widzenie elektroniki rowerowej bez ukrywania przeszkód na drodze spowodowanego zwężonym polem widzenia.

Golf

Golf także posiada dwie strefy.

Strefa trasy - charakteryzuje się dalekim dystansem dla golfisty co zapewnia ostre widzenie ponad mostkiem co zapewnia ostre widzenia piłeczki w każdym momencie jej lotu.

Strefa dołka - specyficzny dla dołka średni dystans zapewnia graczowi uderzenie piłeczki przy normalne pozycji głowy.

Wędkarstwo

Wędkarstwo i jego dwie strefy.

Strefa zarzucenia - szeroka strefa widzenia zapewniająca ostre widzenie na całym dystansie spławika.

Strefa przynęty - szeroka, ale bliska strefa, która czyni nakładanie przynęty łatwiejszym, dopasowując się w ten sposób do wymagań wędkarzy.

 

pixel