Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Optyk na Mokotowie. Odwiedź nasz butik

Optyk Warszawa Mokotów | Badanie wzroku | Dobór okularów 

Optyk na Mokotowie powinien zapewniać profesjonalne oraz kompleksowe usługi. Jest to obszerna oraz najbardziej zaludniona dzielnica Warszawy, więc znajduje się tu wiele osób, które chcą zbadać wzrok i zakupić dobrze dopasowane okulary. Klienci oczekują profesjonalnego podejścia oraz doradztwa ze strony wykwalifikowanych pracowników. Takie aspekty odnajdziesz w butiku Optique, znajdującym się w Galerii Mokotów. Dysponujemy również szerokim wyborem oprawek, spełniając nawet najwyższe wymagania.

Spis treści
Kto poszukuje takich usług w tej dzielnicy Warszawy?
Butik Optique na Mokotowie
Połącz wizytę z atrakcjami w galerii
Badania w naszym butiku
Duży wybór produktów

Salon optyczny Warszawa Mokotów

 


 

Salon Optyczny Warszawa Mokotów | Galeria Mokotów (poziom +1)

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek:
10:00 - 22:00
Sobota:
10:00 - 22:00
Niedziela:
10:00 - 21:00
Kontakt:

Social Media:

Facebook Butik Optiuqe
Instagram Butik Optique
Youtube Butik Optique | Optique TV

 

GALERIA

 

 Badanie wzroku w butiku Optiwue w Warszawie, na Mokotowie  Dobór okularów w salonie Optique w Warszawie, w dzielnicy Mokotów  Gabinet optyczny Optique w Warszawie
 Dobór okularów w salonie Optique  Salon optyczny Optique w Warszawie, w dzielnicy Mokotów  Gabinet optyczny Optique

Kto poszukuje optyka na Mokotowie?

Optyk na Mokotowie jest niezwykle potrzeby z uwagi na dużą liczbę osób mieszkających w tej dzielnicy Warszawy. Dodatkowo w tym rejonie miasta stworzono wiele miejsc pracy dla osób, które dojeżdżają z miejscowości podmiejskich. Tacy pracownicy posiadają wiele obowiązków oraz wykonują zadania mocno obciążające właśnie zmysł wzroku. Z tego względu salon optyczny zlokalizowany niedaleko siedziby firmy, jest dla nich doskonałą okazją, by poddać się badaniom wzroku oraz dobrać odpowiednie szkła korekcyjne.

Mieszkańcy dzielnicy

Mokotów jest dużą i zróżnicowaną dzielnicą Warszawy, która jest też zdecydowanie największym rejonem miasta, jeśli chodzi o liczbę ludności. Mieszka tu ponad 215 tysięcy osób, co stwarza ogromne zapotrzebowanie na usługi optyczne, wśród samych mieszkańców tego obszaru. Mieszkają tu zarówno studenci, jak i osoby w wieku produkcyjnym, które regularnie kontrolują stan swojego wzroku, by dobierać okulary idealnie skrojone do swoich potrzeb. Młodzi ludzie dużą uwagę przykładają także do względów wizualnych, więc chcą sięgać po stylowe oraz modne oprawki. Takie miejsca jak butik optyczny Optique są zatem dla nich idealnym miejscem, w którym mogą zarówno przebadać stan wzroku, ale też od razu zakupić okulary od znanych oraz renomowanych producentów.

Pracownicy biurowców na Mokotowie

W tej dzielnicy można się spotkać z bardzo zróżnicowaną zabudową. W niektórych miejscach znajdują się obiekty willowe, ale nie brakuje także wielopiętrowych budynków mieszkalnych. Oprócz tego w tym właśnie rejonie znajdują się największe skupiska dużych biurowców, w których poszczególne firmy angażują do pracy po kilkudziesięciu lub nawet kilkuset pracowników. Siłą rzeczy spora część z nich mieszka w innych rejonach Warszawy lub nawet poza miastem, dojeżdżając do swojego miejsca pracy. Takie osoby są także mocno eksploatowane pod względem obowiązków, więc dysponują niewielką ilością wolnego czasu. Dlatego też jest to grupa osób, którzy chętnie korzystają z salonów, w których mogą liczyć na kompleksową obsługę, związaną z przeprowadzanymi badaniami oraz doborem odpowiednich szkieł i oprawek. Pozwala to zaoszczędzić czas na umawianie się na wizyty u specjalistów, a potem jeżdżenie w poszukiwaniu pożądanych produktów. Salony znajdujące się w tej okolicy cieszą się zatem dużym zainteresowaniem, także takich osób. Tego typu klienci mogą udać się do butiku po godzinach pracy lub nawet w trakcie wykonywania obowiązków, jeżeli mają akurat dłuższą przerwę między poszczególnymi zadaniami.

Szukasz optyka na Mokotowie? Odwiedź nasz butik Optique zlokalizowany w tutejszej galerii handlowej

Sprawdzony optyk w Galerii Mokotów jest idealnym wyborem dla osób, które chcą skorzystać z usług specjalisty w tym rejonie Warszawy. Jest to bardzo duży obiekt, który codziennie odwiedza wiele osób, ponieważ na miejscu można znaleźć niemal wszelkie potrzebne sklepy oraz punkty usługowe. Dodatkowo centrum handlowe znajduje się w niedalekiej odległości od największego skupiska biurowców w tej dzielnicy, co jest bardzo korzystne dla pracowników korporacyjnych. Jednocześnie salon optyczny znajdujący się w takiej galerii, a takim właśnie jest butik Optique, jest też dobrym wyborem dla małżeństw z dziećmi, gdyż całe rodziny mogą tu spędzić dłuższy czas, łącząc obowiązki z przyjemnościami.

Możliwość połączenia wizyty z zakupami i rozrywką

Galeria Mokotów jest bardzo dużym obiektem, w którym możesz odnaleźć nie tylko restauracje i sklepy, ale też choćby nowoczesne kino. Butik optyczny w takim miejscu jest zatem doskonale zlokalizowanym punktem. Z tego względu nasz butik Optique, który umieszczony jest na pierwszym piętrze galerii, cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Centrum handlowe jest także punktem mocno utożsamianym z modą, co doskonale pasuje do produktów, które oferujemy w sprzedaży. Wiele osób decyduje się na to, by przebadać wzrok oraz kupić okulary, a przy okazji spędzić również miło czas, udając się potem na zakupy, zjeść coś w jednym z wielu znajdujących się tutaj punktów gastronomicznych czy po prostu oddać się rozrywce. Będzie to korzystne rozwiązanie dla osób, które zakończyły dzień w pracy, by skorzystać z usług optycznych, a przy okazji zrelaksować się i odprężyć. Jest to również dobry pomysł dla rodzin z dziećmi. Choć obsługa w Optique przebiega bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, to maluchy często z założenia negatywnie nastawiają się, gdy mówi im się o jakichkolwiek badaniach. Połączenie takiego wypadu z wizytą w kinie czy ich ulubionym sklepie, z pewnością sprawi, iż łatwiej przekonasz je do takiej wizyty.

Kompleksowe badania

Dobre salony optyczne odznaczają się tym, że poza ofertą soczewek i opraw, umożliwiają także badanie wzroku, dokonywane na miejscu przez specjalistę. Tak właśnie jest w butiku Optique, gdzie wykwalifikowani optometryści sprawdzą stan wzroku oraz pomogą dobrać okulary czy soczewki kontaktowe. Przeprowadzane przez nas badania mają charakter kompleksowy i składają się z pięciu etapów. Te poprzedzone są wywiadem z klientem, gdyż aspekty dotyczące cech indywidualnych oraz trybu życia, także mogą być istotne. Następnie przeprowadzane jest badanie autorefraktometrem, po którym następują testy dotyczące ostrości (do dali i bliży), sprawdzenie widzenia obuocznego oraz kwestii związanych ze sprawnością akomodacji. Nasi pracownicy przeprowadzają całą procedurę z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Wreszcie z pomocą Visio Office dokonywane są pomiary 3D, a przy doborze soczewek okularowych pomocna jest aplikacja Eyecast. Całe badanie trwa 30-45 minut i pozwala na optymalne dobranie korekcji wzroku dla danego klienta.

Duży asortyment

W butiku Optique znajdującym się w Galerii Mokotów, znajdziesz szeroki wybór produktów od renomowanych producentów. Dostępny jest asortyment od najbardziej szanowanych marek, takich jak OakleyRay-Ban czy Vogue, ale też Dolce & GabbanaPrada Eyewear i innych. Poza soczewkami okularowymi i kontaktowymi, możesz u nas wybrać markowe oprawki oraz okulary przeciwsłoneczne, a także dostosowane do uprawiania sportów. Dodatkowo w asortymencie posiadamy również akcesoria, takie etui czy zestawy czyszczące. Z pewnością odnajdziesz zatem u nas wszelkie produkty optyczne, których potrzebujesz. Usługi optyczne są obecnie potrzebne w wielu rejonach Warszawy. Z uwagi na znaczącą liczbę mieszkańców oraz osób pracujących w tej dzielnicy, lecz mieszkających poza tym obszarem, na Mokotowie można się spotkać ze szczególnym zainteresowaniem salonami optycznymi. Jeżeli poszukujesz takiego miejsca, to zapraszamy do butiku Optique znajdującego się w Galerii Mokotów. Możesz się tu poddać kompleksowym badaniom wzroku i wybrać stylowe oraz idealnie dopasowane okulary.

pixel