Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary Oakley z korekcja wzroku – OAP Oakley® Authentic Prescription

Marka Oakley® znana jest z przekraczania granic precyzji, pasji i kreatywności. Wszystko z myślą o każdym z użytkowników - zarówno światowej sławy sportowców, oraz wszystkich aktywnych konsumentów. Poznaj świat marki Oakley dopełniając swoje ulubione oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne lub sportowe okulary Oakley. Niezależnie co lubisz robisz - marka Oakley daje możliwość czerpania satysfakcji z wyraźnego obrazu zawsze i wszędzie. Wszystko po to, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki.

 

Spis treści

 1. Oakley - wstęp
 2. Okulary korekcyjne Oakley z Twoją korekcją wzroku
 3. Przeciwsłoneczne okulary Oakley z korekcją wzroku
 4. Jak zamówić okulary korekcyjne przez internet

 

Oakley® Authentic Prescription - dawniej Oakley True Digital - Okulary korekcyjne Oakley 

Oakley - bezkompromisowa jakość widzenia oraz komfort noszenia opraw

Kluczową korzyścią dla profesjonalistów i pacjentów z dziedziny optyki jest to, że kiedy zamawiają okulary przez laboratorium Oakley®, zachowują ich integralność oraz gwarancję zarówno na soczewki, jak i na oprawki. Tylko soczewki Oakley® Authentic Prescription posiadają logo elipsy; ikonę bezkompromisowej jakości i dowód autentyczności Oakley®. 

 

Okulary korekcyjne Oakley z Twoją korekcją wzroku

Kolekcja opraw korekcyjnych Oakley to wizytówka marki, która przypomina o jej najważniejszych wartościach. Materiały użyte do produkcji opraw to niezaprzeczalna jakość, znajdziemy tu m.in. tworzywo lekkie i bardzo odporne o-Matter, stop pięciu metali C-5, Tytan lub włókno węglowe, które zapewniają wytrzymałość. Znajdziesz oprawy pełne, bardziej w sportowym stylu lub prawie niewidoczne typu patent. Oryginale szkła korekcyjne Oakley są dostępne na różnych indeksach soczewek. Oznacza to, że niezależnie od Twojej recepty na okulary korekcyjne dopasujemy szkła do wybranej oprawy. Za wysoką jakość obrazu odpowiadają technologie antyrefleksu oraz konstrukcji soczewki. Możliwe do montażu są soczewki pocieniane, lżejsze lub o indeksie 1.59 wykonane z poliwęglanu charakteryzujące się wysoką odporonością. Oakley® Stealth to powłoka antyrefleksyjna na wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni soczewki, która pomaga: zmniejszyć odblaski, a jednocześnie niweluje smugi, „odpycha" tłuszcz pochodzący z sebum, wodę i zabrudzenia, aby pomóc soczewkom dłużej zachować czystość.
Jeżeli szukasz okularów do pracy przy komputerze, poinformuj nas o tym przed zakupem! Dostępna jest specjalna powłoka Blue, która filtruje szkodliwe promieniowanie niebiesko-fioletowe. Dzięki tej powłoce odcień bieli jest cieplejszy, a Twój wzrok odczuwa komfort pomimo długiej ekspozycji na sztuczne światło ekranu.

 

Technologie w okularah OAP - Oakley® Authentic Prescription - okyalrach korekcyjnych Oakley Technologie w okularah OAP - Oakley® Authentic Prescription - okyalrach korekcyjnych Oakley Technologie w okularah OAP - Oakley® Authentic Prescription - okyalrach korekcyjnych Oakley Technologie w okularah OAP - Oakley® Authentic Prescription - okyalrach korekcyjnych Oakley Technologie w okularah OAP - Oakley® Authentic Prescription - okyalrach korekcyjnych Oakley

 

Technologia TrueBright - to technologia opraw korekcyjnych Oakley, która zapewnia możliwość dobrania szerokości mostka. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować oprawy korekcyjne do twarzy. 

 

Oakley Truebright (Oakley Autentic Prescritpion)

Przeciwsłoneczne okulary Oakley z korekcją wzroku

Komfortowe widzenie w słoneczne dni - niezależnie od tego, jaką aktywność preferujesz. Może właśnie przemieszczasz się po mieście, bierzesz udział w zawodach sportowych albo planujesz wypocząć nad wodą? Soczewki barwione Oakley z Twoją korekcją będą towarzyszyć Ci w słoneczne dni. Sprawdź, jakie technologie możesz wybrać aby bezkompromisowo cieszyć się wyraźnym obrazem w sezonie przeciwsłonecznym.

 

Soczewka Oakley Prizm Lens Technology

Rewolucyjna technologia PRIZM soczewek okularowych, która zapewnia głębsze postrzeganie kolorów i zwiększenie kontrastu. Od teraz nie umknie Ci żaden szczegół. Wybierz tą opcję, jeśli :

 • oczekujesz lepszej ostrość widzenia niż w standardowych soczewkach. Wyraźny obraz pozwala na szybszą reakcję działania

 • postrzeganie barw bardziej nasyconych jest dla Ciebie ważna Polarized

 • zależy Ci na optymalizacji zdolności widzenia i śledzenia poruszających się obiektów w zasięgu wzroku

 • chcesz czuć się bardziej bezpiecznie i komfortowo

 

 

Firma Oakley® oferuje najlepsze szkła z polaryzacją. Dlaczego warto wybrać właśnie soczewki korekcyjne przeciwsłone HDPolarized® firmy Oakley®? 

Kluczową różnicą w stosunku do innych firm dostępnych na rynku jest etap produkcji.
Ściśle tajny i opatentowany przez Oakley cykl produkcyjny soczewek z polaryzacją odrzuca staroświeckie i tańsze metody produkcji - klejenie warstwowe soczewki i zastosowanie siatki polaryzacyjnej. Innowacyjna metoda polega są połączeniu i wtopieniu na poziomie molekularnym materiału soczewki oraz filtru polaryzacyjnego. Inni producenci stosują tańsze metody scalania poszczególnych warstw, co może powodować zakłócenia optyczne i zamglenie obrazu.
stuprocentowej skuteczności blokady promieniowania UVA, UVB i UVC.

Soczewka Oakley Prizm Lens Technology

 

Soczewka Oakley Prizm Lens Technology

Najlepsza dostępna technologia na rynku, dla osób które :

 • cenią sobie innowacyjność produktów

 • liczą na maksymalnie przejrzysty obraz, bez oślepiających odblasków

 • poszukują idealnych okularów przeciwsłonecznych do jazdy samochodem, jazdy na rowerze, często spędzają czas nad wodą

 • chcą cieszyć się 100% ochroną UVA, UVB i UVC oraz doskonałym widzeniem w słoneczne dni, bez zakłóceń optycznych

 • ich wzrok jest wysoce wrażliwy na światło, chcą poczuć komfort i redukcję zmęczenia wzroku 

 

Pamiętaj, że słońce jest z nami przez cały rok. Również zimą docierają do Ziemi promienie UVA i UVB. Nie daj się zaskoczyć pogodzie i wybierz soczewką fotochromatyczną, która dopasuje się warunków na zewnątrz a w pomieszczeniu pozostanie przejrzysta. Komfort widzenia niezależnie czy jesteś w pracy, czy właśnie jeździsz na rowerze.

 

Oakley Transition w okularach korekcyjnych oakley

Soczewki Transitions to doskonałe rozwiązanie dla osób, które: 

 • noszą okulary na stałe (wartości do dali lub okulary progresywne) 

 • szukają 100% ochrony przed przed promieniowaniem UV

 • cenią sobie komfort szybkiej reakcji soczewki na ilość promieniowania UV. Zaciemnienie soczewki nigdy nie będzie zbyt duże, jeśli słońce na chwilę schowa się za chmurami, ani za małe, jeśli znowu zaświeci pełnym blaskiem 

 

 

Okulary sportowe z korekcją wzroku - Oakley True Digital

Produkty i technologie Oakley® nie tylko dostarczają niezrównanej funkcjonalności i jakości, ale też zupełnie przedefiniowały kategorię okularów sportowych. Oakley® tworzymy okulary dla odważnych – dla tych, którzy odrzucają konwencje i przekształcają sposób myślenia o rzeczywistości i własnych możliwościach. Autentyczność naszych produktów pochodzi od światowej sławy sportowców, którzy polegają na naszych produktach w każdej sytuacji, ponieważ nie chcą iść na kompromisy. 

Soczewki Oakley® True Digital™ zapewniają: 
 • Duży zakres mocy korekcyjnych (do wybranych modeli)
   
 • Możliwość wybrania technologii : Prizm, Polarized lub Transitions dla modeli dwu soczewkowych jak np. Flak 2.0 XL 

 • Integralność soczewek korekcyjnych z oprawkami o dużej krzywiźnie bazowej z zachowaniem ich zastosowania

 • Zamówienia samych szkieł z korekcją wzroku do okularów Oakley, którą posiadasz

Okulary korekcyjne Oakley w Optique

 

 

Dzięki cyfrowemu dopasowaniu Freeform korekcji wzroku do wybranej oprawy Oakley unikamy zniekształceń bocznych obrazu. Możesz skupić się na całej przestrzeni, być obecnym tu i teraz - żadna przeszkoda nie stanie Ci na drodze po sukces.

Niezależnie do tego, jaki sport jest Twoim hobby - Oakley posiada rozwiązanie, które poprawi Twoją satysfakcję i radość z danej dyscypliny. Zobacz nasze propozycję opraw, a następnie przygotuj swoją receptę  na okulary korekcyjne i skontaktuj się z nami.

 

Soczewki korekcyjne dedykowane do gry w golfa - Oakley w Optique Soczewki korekcyjne dedykowane do jazdy na rowerze - Oakley w Optique Soczewki korekcyjne dedykowane do wędkarstwa - Oakley w Optique

 

Jak złożyć zamówienie na okulary Oakley z oryginalnymi szkłami korekcyjnymi?

 1. Sprawdź aktualną ofertę opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych Oakley. Napisz do nas, którym modelem jesteś zainteresowany.

 2. Przygotuj swoją aktualną receptę (może być zdjęcie/skan) lub zapisz się na kompleksowe badanie wzroku w jednym z naszych Warszawskich gabinetów pod numerem : +48 8888-00000

 3. Powiedz nam jakimi szkłami jesteś zainteresowany? Jeśli potrzebujesz porady - daj znam znać jaki prowadzisz tryb życia, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

 4. Jeśli posiadacz na recepcie zapis PD - uwzględnij tę informację. Zobacz jak wykonać samodzielny pomiar rozstawu źrenic : pobierz plik z instrukcją oraz linijką.

Możesz również wypełnić prosty formularz kontaktowy (który znajduje się poniżej). Przygotujemy indywidualną ofertę i odezwiemy się do Ciebie w przeciągu 24 godzin!

 

W razie jakich kolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą pod numerem +48 888-800-000

pixel