Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary korekcyjne z oryginalnymi soczewkami Ray-Ban

Spis treści
1. Oryginalne okulary korekcyjne Ray-Ban®
2. Technologia DST Ray-Ban®
3. Okulary korekcyjne przejrzyste
4. Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne 
5. Soczewki fotochromowe (Transitions Signature VII) 
6. Soczewki progresywne Ray-Ban® 
7. Oferta soczewek barwionych Ray-Ban® - sprawdź dostępne kolory
8. Soczewki Polaryzacyjne Ray-Ban®
9. Soczewki Chromance Ray-Ban®
10. Oferta soczewek dziecięcych Ray-Ban®
11. Jak zamówić okulary korekcyjne przez internet?
12. Najczęściej zadawane pytania FAQ

The Full Ray-Ban Experience - Okulary Ray-Ban z korekcjaUnikalny produkt, który pozwoli Ci w pełni odkryć markę Ray-Ban

80 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości okularów przeciwsłonecznych oraz okularów korekcyjnych od początku do końca. Od kultowych opraw Ray-Ban® do zaawansowanych technologicznie soczewek korekcyjnych, gwarantuje, że każda para jest przygotowana indywidualnie i wykończona logotypem Ray-Ban®, autentycznym znakiem najwyższej jakości. Dlaczego warto rozważyć zakup oprawy oraz szkieł, czyli kompletnej pracy korekcyjnej Ray-Ban? Okulary korekcyjne wykonywane są w fabryce we Włoszech i poddawane na każdym etapie produkcji kontroli jakości. Potwierdza to certyfikat autentyczności i jakości dołączony do okularów. Okulary korekcyjne są objęte 2 letnią gwarancją na wszelkie fabryczne wady produktu. Okulary korekcyjne Ray-Ban z soczewkami Ray-Ban 

Kontrolując jakość i cały proces produkcyjny marka Ray-Ban może w pełni odpowiedzieć na potrzeby wzrokowe nawet najbardziej wymagających użytkowników okularów korekcyjnych.

Począwszy od produkcji soczewek na zamówienie, poprzez montaż w fabrycznie nowych oprawach, a na końcu wysłaniu do Ciebie unikalnej i ekskluzywnej w pełni sygnowanej pary okularów na receptę Ray-Ban®.

Produkt, którym od 2017 mogą cieszyć się użytkownicy, wierni ideałom marki Ray-Ban. Bezkompromisowe połączenie Twoich ulubionych opraw ze szkłami korekcyjnymi.

 DST - cyfrowa obróbka powierzchni Ray-Ban

 

Dostrzeż każdy szczegół - technologia DST gwarantuje obraz najwyższej jakości 

Jeśli jesteś osobą o duży wymaganiach wzrokowych - wybierz innowacyjną technologię soczewek DST - Digital Surfing Technology. Soczewki Ray-Ban DST są cyfrowo zoptymalizowane podczas produkcji, punkt po punkcie na wewnętrznej powierzchni soczewki. Technologia sprawia, że obraz jest dużo bardziej wyraźny i przejrzysty, moce korekcyjne są rozmieszczone w możliwie najszerszym polu widzenia soczewki. To innowacyjna metoda produkcji soczewek, wykraczające poza standardowe technologie optyczne. 

Okulary korekcyjne Ray-Ban z technologią DST

 

Każda para jest unikalna, stworzona z myślą o indywidualnych parametrach opraw oraz wartościach korekcyjnych użytkownika. Oferta soczewek dostępna jest zarówno w wersji przeciwsłonecznej jak i również przejrzystej. Dzięki zastosowanej technologii, dostępne są szersze zakresy mocy korekcyjnych i większy wybór opraw korekcyjnych. Uwzględnienie pomiarów takich jak vertex, kąt pantoskopowy oraz kąt krzywizny oprawy pozwala idealnie dopasować soczewkę, zachowując przy tym oryginalny wzór opraw.  Soczewki korekcyjne Ray-Ban

 

Oryginalne szkła do okularów korekcyjnych, zobacz jakość sygnowaną logiem Ray-Ban

Marka przewiduje możliwość montażu szkieł korekcyjnych do większości opraw korekcyjnych. W zależności od wartości korekcyjnych pomożemy Ci wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Dostępne są soczewki na standardowym indeksie 1,5. W przypadku wyższych wartości korekcyjnych rekomendujemy wybór pocienianej soczewki o wyższym współczynniku indeksu : 1,6, 1,67 lub 1,74.

Dzięki nakładaniu wielowarstwowo antyrefleksu po obu stronach soczewki, możemy cieszyć się przejrzystym obrazem w każdych warunkach. Powłoka antyrefleksyjna posiada : zabezpieczenie przed promieniowaniem UV, wewnętrzna redukcja odblasków, właściwości hydrofobowe oraz antystatyczne, odporne na działania tłuszczów. Dzięki powłoce antyrefleksyjnej Premium od teraz wszystko będzie w zasięgu Twojego wzroku! Soczewki korekcyjne łatwo się czyszczą, szybciej odparowują oraz są utwardzone.

 Antyrefleks premium w okularach marki Ray-Ban

 

 

Powloka Blue w soczewkach Ray-Ban
 

Szkodliwe promieniowanie niebiesko-fioletowe nie będzie stanowić już dłużej zagrożenia dla Twojego wzroku! Zadbaj o swoje oczy z powłoką antyrefleksyjną Blue-Light. Jeśli szukasz okularów korekcyjnych do komputera wybierz powłokę, która redukuję zmęczenie oczu i dodatkowo chroni oczy przed promieniowaniem emitowanym przez ekrany. Dzięki nadaniu niewielkiego kontrastu w kolorze żółtym powłoka antyrefleksyjna Blue-Light redukuje zmęczenie oczu nawet podczas długich godzin spędzonych przy komputerze.

Okulary korekcyjne do pracy przy komputerze są możliwe do zamówienia nie tylko dla osób z korekcją wzroku. Jeśli odczuwasz zmęczenie oczu, pracujesz średnio 6 godzin przy komputerze - warto rozważyć zakup modnych oprawek Ray-Ban ze szkłami, które poprawią twój komfort pracy. 

 

 

 

Soczewki bezbarwne w oprawach przeciwsłonecznych Ray-Ban 

Ciesz się kultowym stylem okularów przeciwsłonecznych z bezbarwnymi soczewkami Ray-Ban. Ta oferta dostępna jest dzięki recepturowej soczewce DST i obejmuje cały zakres opraw przeciwsłonecznych Ray-Ban. 

 Soczewki przejrzyste Ray-Ban w okularach przeciwsłonecznych

   

Soczewki fotochromowe Transitions Signature VII

 

Okulary korekcyjne z soczewką fotochromową, komfort widzenia w każdym miejscu

Jeśli poszukujesz okularów korekcyjnych, które sprawdzą się w każdych warunkach i zapewnią Ci wyraźne widzenie - wybierz soczewkę Transitions Signature VII! Dostępny kolor zabarwienia soczewki to kultowy szaro-zielony odcień G15 lenses, który dodatkowo zwiększa kontrast. Idealnie przejrzyste soczewki korekcyjne w pomieszczeniach, a na zewnątrz dopasowujące swoje zaciemnienie do ilości obecnego światła. Blokują 100% UV i płynnie zmieniają zabarwienie soczewki od 0% do 85% w zależności od panujących warunków na zewnątrz. Możesz zamówić je zarówno w oprawach korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych. 

 Soczewki Transitions (fotochromowe) Ray-Ban

 

 Oferta soczewek progresywnych Ray-Ban w Optique


Okulary progresywne to bezkompromisowe i wyraźne widzenie na każdą odległość

Jeśli określenie prezbiopia nie jest Ci obce, a czytanie sprawia Ci trudności - przeczytaj jakie rozwiązania może zaoferować Ci marka Ray-Ban. Szkła progresywne to niezwykle wygodny wybór, przeznaczony dla osób po 40 roku życia, które potrzebują wsparcia do bliży. Dzięki konstrukcji soczewki progresywnej nie musi zmieniać okularów w zależności od wykonywanej czynności - jazda samochodem, praca przy komputerze czy też czytanie ulubionej książki w jednej parze okularów. Wyraźne widzenie dali, odległości pośrednich oraz bliży - to jedna z zalet używania okularów progresywnych. Aby odpowiednio dopasować konstrukcję soczewki - wyślij do nas swoją receptę oraz opisz tryb życia. Doradzimy najlepszą dla Ciebie konstrukcję.

 

 Rodzaje soczewek progresywnych Ray-Ban

  

Oferta soczewek barwionych Ray-Ban w Optique

Oryginalne barwienia od marki Ray-Ban - wybierz swój ulubiony kolor

Marka Ray-Ban od lat jest niezaprzeczalnym liderem wśród producentów okularów przeciwsłonecznych. Klasyczne kształty oraz kolory soczewek są dostępne teraz do wyboru z mocami korekcyjnymi. Wszystkie soczewki przeciwsłoneczne korekcyjne wykonane są z poliwęglanu (materiał o indeksie 1,59), który charakteryzuje się wysoką odpronością na zarysowania. Technologia DST zapewnia wyraźny obraz w najszerszym możliwym polu soczewek. Dostępne warianty kolorystyczne to barwienia : jednolite, gradalne, lustrzane, z technologią polaryzacji lub chromance. 

 Soczewki Ray-Ban Solid Lenses

 Soczewki Ray-Ban gradient

 Soczewki Ray-Ban Gradient lenses

 Soczewki Ray-Ban Mirror Lenses

 Soczewki Ray-Ban Mirror Lenses

  

Soczewki polaryzacyjne Ray-Ban

 

Niezawodna redukcja odblasków - najczęstszy wybór kierowców 

Wszystkie soczewki przeciwsłoneczne chronią w 100% przed promieniowaniem UVA i UVB. Jednak te z dodatkowym filtrem polaryzacyjnym zasługują na uwagę, szczególnie tych osób które szukają okularów do jazdy samochodem lub okularów nad wodę. Dzięki zastosowaniu polaryzacji oślepiające odblaski od jezdni, wody oraz innych powierzchni płaskich są wyeliminowane. Obraz jest bardziej przejrzysty i czytelny dla naszego oka, gwarantuje to maksymalne skupienie na drodze oraz szybszy czas reakcji. Nad wodą natomiast, polaryzacja odkrywa przed nami zupełnie nowy wymiar obrazu! Oślepiające drobinki światła odbijające się od tafli wody przestają być dostrzegalne, za to często widać to co jest pod powierzchnią wody. Jeśli lubisz wypoczynek pod wodą - zadbaj również o komfort i odpoczynek twoich oczu.

 Soczewki polaryzacyjne Ray-Ban w Optique

  Soczewki chromace Ray-Ban w Optiuqe

 

Redukcja odblasków i nasycone barwy, zobacz świat w jakości HD

Najnowsza technologia produkcji soczewek, która łączy polaryzację oraz efektywnie wzmacnia kontrast między kolorami. Stworzona dla osób ceniących sobie najwyższą jakość obrazu oraz lubiących spędzać dużo czasu na zewnątrz. Dzięki specjalnie dobranej pigmentacji soczewek podkreślają intensywność kolorów, zapewniając lepsze niż dotychczas postrzeganie kolorów. Barwienie soczewki Chromance zapobiega zniekształceniu kolorów, a co za tym idzie, postrzeganie kolorów jest jaśniejsze i wyraźniejsze. Soczewki dostępne są tylko i wyłącznie w wybranych modelach.

 

Soczewki CHromance Ray-Ban w Optique

 


Oferta soczewek dziecięcych Ray-Ban

 

Nigdy nie jest się zbyt młodym, by cieszyć się stylem Ray-Ban®

Wyjątkowa kolekcja dziecięcych opraw korekcyjnych Kids oraz oryginalne soczewki korekcyjne będą świetnym wsparciem rozwoju wzroku dla najmłodszych użytkowników. To idealne rozwiązanie dla młodego i aktywnego dziecka. Oferta soczewek korekcyjnych przejrzystych obejmuje wszystkie technologie : antyrefleks Premium, antyrefleks Blue-Light oraz spersonalizowaną konstrukcję DST. 

 

Soczewki dziecięce Ray-Ban w Optique

 

 

Soczewki barwione z korekcją wzroku - idealne rozwiązanie na słoneczne dni dla Twojej pociechy! 

Oczy dziecka są bardziej wrażliwe i mniej chronione niż oczy dorosłych. Specjaliści podkreślają potrzebę chronienia oczu dziecka podczas wszystkich aktywności na zewnątrz, a zwłaszcza w warunkach silnej ekspozycji na promienie słoneczne. Wybierz ulubioną oprawkę i dopasuj kolor soczewki - dostępne są w wersji z polaryzacją oraz bez. 

 

 

Rodzaje soczewek polaryzacyjnych Ray-Ban w Optique
Rodzaje soczewek bez polaryzacji Ray-Ban w Optique

  

Jak zamówić okulary korekcyjne przez internet?

Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail info@optique.pl lub skorzystaj z poniższego formularza - a my odezwiemy się do Ciebie! 

Wysyłając do nas wiadomość, napisz : 

  • jaka oprawa korekcyjna lub przeciwsłoneczna Cię interesuje
  • zamieść zdjęcie lub skan aktualnej recepty na okulary korekcyjne 
  • poinformuj nas, gdzie i w jakich okolicznościach najczęściej używasz okularów korekcyjnych 

  

Najczęściej zadawane pytania

 

Jak długo będę czekać na realizację zamówienia? 

Okulary wykonywane są w laboratorium Producenta. Czas realizacji zależy od dostępności wybranej oprawy oraz typu soczewki, tak więc orientacyjny czas realizacji waha się między 7, a 14 dni.  

 

Czy mogę zamówić szkła korekcyjne do opraw, które już posiadam?

Producent przewiduje możliwość oszlifowania oraz montaż do opraw korekcyjnych lub przeciwsłonecznych Ray-Ban. Wyślij do nas swoją oprawę - następnie za naszym pośrednictwem zostanie wysłana bezpośrednio do laboratorium we Włoszech w celu wstawienia szkieł korekcyjnych. Ważne, aby oprawa była w dobrym stanie technicznym umożliwiający montaż nowych szkieł. Czas realizacji wydłuża się między 14, a 21 dni. 

 

Czy mogę dokonać zwrotu okularów korekcyjnych kupionych przez internet? 

Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym nie prefabrykowanym, wykonanym na indywidualne zamówienie w związku z czym nie ma możliwości zwrotu tego produktu. Natomiast, jeśli nie jesteś zadowolony z jakości widzenia w okularach - sprawdź poniższy punkt.

 

Co obejmuje 30-dniowa gwarancja widzenia?

W trosce o Twój wzrok oraz satysfakcję z wybranego produktu - przewidujemy możliwość wymiany na inny typ soczewki lub inne wartości korekcyjne. Zdajemy sobie sprawę, że nowe okulary korekcyjne wymagają okresu adaptacji. To czas dla Ciebie i Twojego wzroku na przyzwyczajenie się do nowych okularów - nie musisz nerwowo przyspieszać tego procesu, który najczęściej trwa ok. 2 tygodni. Brak

adaptacji zgłoś najpóźniej 30 dni od daty odbioru przesyłki z okularami.

 

Nie widzę dobrze w okularach progresywnych, co dalej?

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pacjent nie może przyzwyczaić się do noszenia nowych okularów z soczewkami progresywnymi firmy Luxottica, nieadaptacyjne okulary zostaną zastąpione okularami jednoogniskowymi dla widzenia na odległość (dal).

pixel