Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

FAQ Blinkblink

 

Poniżej przedstawiamy Państwu listę najczęściej zadawanych pytań związanych z zakupami Ray-Ban® w naszym salonie - zachęcamy do lektury!

 

Co dokładnie oznacza rozmiar okularów Ray-Ban®?

Wartość rozmiaru, który widnieje przy każdym produkcie, oznacza szerokość soczewki mierzoną w milimetrach.


Czy mogę zwrócić lub wymienić okulary jeśli nie będą mi pasowały? 

Oczywiście. Każdemu klientowi salonie online Blinkblink.pl przysługuje prawo do zwrotu opraw optycznych (zakupionych bez szkieł korekcyjnych) lub okularów przeciwsłonecznych w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny. Każde oprawki korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne słoneczne oferowane w sklepie Blinkblink.pl można także wymienić w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Dokładne informacje odnośnie procedury zwrotu oraz wymiany dostępne są KLIKNIJ TUTAJ >>>

 

Czy posiadacie Państwo sklep stacjonarny, w którym mogę przymierzyć i kupić okulary Ray-Ban®?

Zapraszamy do naszych salonu Blinkblink w Warszawie - Plac Trzech Krzyży 18 (wejście od ul. Brackiej), Galeria Mokotów jak również do salonu Blinkblink Exclusive, przy ulicy Nowy Świat 1 w Warszawie.

 

Czy wszystkie okulary prezentowane na stronie www.Blinkblink.pl aktualnie są dostępne na stanie w sklepie stacjonarnym przy Pl. Trzech Krzyży 18, bądź w Galerii Mokotów w Warszawie?  

Jeśli przy wybranych okularach, w określonym rozmiarze, na naszej stronie internetowej widnieje informacja, iż produkt dostępny jest w magazynie ("Produkt w magazynie" - "Wysyłka w ciągu 24h") oznacza to, że okulary mamy aktualnie na stanie w salonie stacjonarnym Blinkblink, także można nas odwiedzić i na miejscu je przymierzyć. Oczywiście zawsze zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, obsługa sklepu chętnie potwierdzi dostępność interesujących Państwa okularów. 

 

Jakie soczewki są dostępne w okularach Ray-Ban®? 

Standard: Oryginalne od 1937 roku – pierwotnie stworzone do celów militarnych, kultowe szkła G-15 oraz B-15 oferują optymalny poziom przejrzystości, komfortu i ochrony.

Legends Kolekcja: Zainspirowana indywidualizmem i ekspresja lat 60-tych, kolekcja Legends łączy szyk retro z nowoczesna innowacja, aby zaoferować trzy oryginalne kolory vintage.

Gradient: W zgodzie z najnowszymi trendami mody, soczewki te sa dostępne w wielu kolorach dla niepowtarzalnego wyglądu, charakteryzują się płynnym przejściem z pełnego koloru do transparentnego odcienia tego samego koloru.

Mirror: Zaawansowany technologicznie proces pokrywania powłoka lustrzana lepiej redukuje transmisje światła i odblasków dla jeszcze lepszego komfortu widzenia. Wyraz swoje unikalne podejście do stylu.

Polarized: Ray-Ban soczewki z polaryzacja nie tylko redukują odblaski światła, ale także uwydatniają kontrast, poprawiając przejrzystość widzenia i redukując zmęczenie oczu. Wszystkie soczewki Ray-Ban z polaryzacją są oznaczone charakterystycznym “P” obok logo Ray-Ban® na prawej soczewce i są pokryte powłoką antyodblaskową.

 

Czy okulary Ray-Ban® objęte są gwarancją, jeśli tak to na jakich warunkach?

Każdy produkt zakupiony w sklepie Blinkblink objęty jest 2 letnią gwarancją producenta. Gwarancją objęte są tylko usterki wynikające z ewentualnych wad ukrytych produktów. Uszkodzenia związane z niewłaściwym użytkowaniem towaru nie podlegają gwarancji.

 

Podoba mi się model okularów Ray-Ban®, którego nie ma na Blinkblink.pl - czy możecie go dla mnie sprowadzić?

Jeśli tylko produkt jest w aktualnej ofercie Ray-Ban®, możemy go sprowadzić, w innym wypadku nie jest to niestety możliwe.

 

Jak mogę zapłacić za towar zakupiony na Blinkblink.pl?

Wszystkie informacje o dostępnych formach płatności znajdziecie Państwo KLIKNIJ TUTAJ >>>.

 

Czy moglibyście wykonać dla mnie również szkła korekcyjne do oprawki zakupionej w salonu Blinkblink.pl?

Oczywiście wykonujemy szkła korekcyjne przy współpracy ze wszystkimi wiodącymi producentami soczewek. Więcej informacji na temat doboru szkieł korekcyjnych znajdą Państwo KLIKNIJ TUTAJ >>>.
 
 

Czy wszystkie produkty widoczne na Blinkblink.pl są dostępne od ręki? 

Produkty, które mamy dostępne od ręki, możecie Państwo zobaczyć używając filtrowania w lewym menu.

 

Co to jest polaryzacja?

Polaryzacja odpowiada za redukcję oślepiających odblasków od powierzchni płaskich, takich jak: beton czy lustro wody. Poznaj zalety soczewek z polaryzacją! KLIKNIJ TUTAJ >>>
 

Dlaczego na jednych szkłach jest napis Ray-Ban®, a na drugich Ray-Ban® P?

Litera “P” przy napisie “Ray-Ban®” informuje nas o tym, że okulary posiadają polaryzację.

 

Czy można zamontować szkła progresywne do opraw korekcyjnych Ray-Ban®?

Tak, warunkiem jest odpowiednia wielkość oprawki, szczegółowe informacje na ten temat mogą uzyskać Państwo pod numerem telefonu: +48 888-800-000.

 

Interesuje mnie zakup okularów korekcyjnych dla dziecka w oprawach Ray-Ban® Junior. Czy są dostępne także szkła korekcyjne przeznaczone dla dzieci?

Tak, oczywiście również posiadamy je w swojej ofercie.

pixel