Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

EYE PROTECT SYSTEM™: REWOLUCJA W OCHRONIE WZROKU

Eye Protect System - Ochrona wzroku z Essilor w Optique

Najnowsza technologia Eye Protect System™ już dostępna!

 

Narodzimy nowej ery soczewek okularowych! Okryj rewolucję w ochronie wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV i światłem niebieskofioletowym. Dzięki poniższemu materiałowi dowiesz się więcej o tym innowacyjnym produkcie, zapraszamy do lektury!

 

Dlaczego powinieneś chronić swoje oczy?

Naturalne światło jest niezbędne dla dobrego samopoczucia, ale powinniśmy być świadomi, że może też być szkodliwe dla oczu. Czy wiesz, że promienie UV oddziałują na nas przez cały rok, nawet w pochmurne dni -40% ekspozycji na światło UV ma miejsce, gdy nie jesteśmy w pełnym słońcu, zaś 90% promieniowania UV przechodzi przez chmury. Światło niebieskofioletowe:

 

Dlaczego warto zakupić dobrej klasy soczewki do okularów.

 

Zadbaj o codzienną ochronę oczu przed szkodliwym światłem

Szkodliwe promieniowanie UV i światło niebieskofioletowe dociera do zewnętrznych i wewnętrznych tkanek oka.

 

Szkodliwe światło może przyczyniać się do chorób oczu

 

Skuteczna ochrona wzroku przed szkodliwym światłem w estetycznie przejrzystej soczewce

Nowość! Eye Protect System™ jest innowacyjną soczewką do codziennego noszenia, która zapewnia ochronę oczu przed SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM UV* SZKODLIWYM ŚWIATŁEM NIEBIESKOFIOLETOWYM**: W przeciwieństwie do innych rozwiązań chroniących wzrok innowacyjna technologia Eye Protect System™ zapewnia: ESTETYCZNIE PRZEJRZYSTĄ SOCZEWKĘ. Eye Protect System™ nie zaburza Twojej percepcji kolorów dzięki unikalnemu systemowi filtracji, który jest wbudowany w soczewkę. W rezultacie soczewki są pozbawione żółtego zabarwienia i niebieskich odblasków. Zobacz, jak działają: 

 

Eye Protect System - EPS

System EPS Essilor

 

Jakie masz możliwości?

Narodziny nowej ery soczewek okularowych! DOSTĘPNY NA SOCZEWKACH JEDNOOGNISKOWYCH RECEPTUROWYCH • DOSTĘPNY NA SOCZEWKACH JEDNOOGNISKOWYCH NOWEJ GENERACJI EYEZENTM • DOSTĘPNY NA WYBRANYCH KONSTRUKCJACH SOCZEWEK PROGRESYWNYCH VARILUX®: VARILUX S SERIES, VARILUX E SERIES, VARILUX PHYSIO 3.0, VARILUX COMFORT 3.0 ORAZ VARILUX DIGITIME • DOSTĘPNY NA WSZYSTKICH SOCZEWKACH W WERSJI TRANSITIONS®:

EPS - soczewki Varilux, Crizal, Transitions, Eyezen

Eyeprotect system + Crizal

Zasada działania Eye Protect System

Eye PRotect System z Transitions

 

 

Najnowsza technologia Eye Protect System™ budzi zaufanie użytkowników okularów

W dzisiejszych czasach kładzie się duży nacisk na ochronę oczu przed szkodliwym światłem UV i niebieskofioletowym. Dlatego Specjaliści rekomendują nowe szkła okularowe, które zapewniają kompleksową ochronę przed szkodliwym światłem. Są estetycznie przejrzyste i nie zmieniają widzenia barw. ZYSKUJESZ NOWĄ, KOMPLEKSOWĄ OCHRONĘ PRZED SZKODLIWYM ŚWIATŁEM I MOŻESZ CIESZYĆ SIĘ ZDROWYMI OCZAMI PRZEZ DŁUGIE LATA!

Zadowolenie klientów z soczewek EPS

 

*E-SPF® jest współczynnikiem określającym całkowity poziom ochrony wzroku przed promieniowaniem Szczegółowe informacje i regulamin dostępne u Sprzedawcy. UV, jaki zapewniają soczewki okularowe. E-SPF® został opracowany i zatwierdzony przez niezależnych ekspertów. Oceniana jest jedynie skuteczność soczewki. E-SPF® nie uwzględnia, zależnego od czynników zewnętrznych, padania światła bezpośrednio na oko (w związku z budową anatomiczną twarzy użytkownika, kształtem oprawy, pozycji, w jakiej są noszone).

**Częściowo filtruje szkodliwe światło niebieskofioletowe.

 

 

 

Zapraszamy do naszych salonów

 

Przy zakupie okularów korekcyjnych oferujemy bezpłatne badanie wzroku u Specjalisty >>. Oferta dostępna w salonach stacjonarnych Optique w Warszawie oraz online. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z naszym Ekspertem - Optykiem telefonicznie: +48 8888 00000. Skorzystaj z wyjątkowej możliwości już dziś!

 

 

pixel