Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blinkblink Gift Card

Nie wiesz co jest na topie? Zapomniałeś o prezencie i potrzebujesz czegoś na szybko? A może po prostu nie pamiętasz jaki model okularów był tym wymarzonym?
Spokojnie jesteśmy tu aby Ci pomóc !

Karta podarunkowa Blinkblink to zawsze udany pomysł na prezent. Jest to wygodny i bezpieczny prezent, jaki możemy podarować najbliższym. Już nie musisz martwić się, że dany upominek będzie w złym guście. Świat okularów jest ogromny, tak jak i wybór w naszych sklepach, zatem postaw na nowoczesny prezent, który z pewnością zadowoli każdego.

Kupując kartę podarunkową Blinkblink zyskujesz bezpieczny upominek, który można zrealizować w każdym z naszych salonów stacjonarnych Blinkblink i Optique Exclusive oraz w sklepach internetowych Blinkblink.pl, o-shop.com oraz optique-exclusive.pl. Co więcej, to Ty wybierasz na jaką kwotę ma być Gift Card. Karta będzie ważna przez okres 12 miesięcy od daty jej aktywacji, czyli zakupu.

 

Już dziś zamów nasz upominkowy Gift Card, dzięki któremu w prosty sposób można złożyć zamówienie w naszym sklepie. Zapewniamy szeroki wybór na każdą okazję!
Karta prezentowa Blinkblink
*Regulamin korzystania z Blinkblink Gift Card dostępny jest na naszej stronie w zakładce Blinkblink Gift Card.

Polecane

pixel