Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary progresywne - Wielka Kampania Varilux - promocja na szkła progresywne

Varilux

 Optyk:   telefon do Optique-Exclusive Warszawa +48 8888 00000

 

 Zadzwoń i dowiedz się więcej. Skontaktuj się z naszym ekspertem

 

Zobacz świat wyraźniej dzięki szkłom progresywnym Varilux

Okulary progresywne ze szkłami Varilux zapewniają wyraźne i ostre widzenie na każdą odległość. Dzięki nim, nosisz tylko jedną parę okularów bez konieczności ciągłej ich zmiany. Bez względu na to czy jesteś krótkowidzem, dalekowidzem, masz astygmatyzm – szkła progresywne Varilux skorygują Twój wzrok, jednocześnie przywracając naturalne widzenie.

Dopasuj szkła do swoich potrzeb

Dzięki nam stanie się to możliwe. Okulary to bardzo ważny element wizerunku, który podkreśla nasz styl oraz indywidualny charakter, spełniając przy tym swoją najważniejszą funkcję – poprawę jakości widzenia. Warto mieć więcej niż jedną parę okularów. Więcej niż jedna para, to zapasowa para okularów (i podwójna ochrona dla Ciebie), okulary do pracy i spędzania wolnego czasu, okulary dopasowane do ubioru, czy całkowita ochrona przed UV - korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. To nie wszystko. Okulary dla kierowców zapewniają wysoki komfort widzenia, okulary do pracy przy komputerze i do biura chronią Twój wzrok, a okulary dopasowane do różnych okazji w życiu dopełnią Twój styl. Praca w biurze i aktywny wypoczynek w wolnym czasie, a Ty będziesz potrzebować dwóch par okularów z wysokiej klasy szkłami fotochromowymi oraz ze standardowymi przejrzystymi. Przyjdź do nas już dziś i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie!

 

 

Tylko teraz druga para szkieł progresywnych Essilor GRATIS!*

 

Przy zakupie szkieł progresywnych Varilux przejrzystych, barwionych, Xperio (z polaryzacją) lub Transitions (fotochromowe) w pierwszej parze, drugą parę szkieł objętych promocją: Varilux przejrzyste lub Varilux Digitime otrzymasz całkowicie ZA DARMO*.

 

To nie wszystko. Kup parę szkieł progresywnych fotochromowych Varilux Transitions lub lub Xperio (z polaryzacją), a drugą parę szkieł Varilux Transitions otrzymasz całkowicie ZA DARMO*.

 

Dwie pary okularów to ogromna wygoda.Teraz masz jeszcze więcej opcji na idealną multiparę, którą z łatwością dopasujesz do swojego stylu życia. Możliwość ta jest w zasięgu ręki! Wystarczy, że zakupisz dwie oprawki, a dwie pary szkieł Varilux dostaniesz w cenie jednej! Zyskaj jeszcze lepszą jakość widzenia.

 

 

Czym są okulary progresywne? Dlaczego warto używać szkieł progresywnych Varilux?

Szkła progresywne zawsze wykonywane są na zamówienie i uwzględniają indywidualne parametry użytkownika wynikające z korekcji wzroku, budowy morfologiczno-anatomicznej oraz zachowań ruchowych. Skierowane są do osób szukających innowacyjnych szkieł najwyższej jakości, niebanalnych rozwiązań, np. w koloryzacji szkieł, jak również dla osób z dużą korekcją wzroku. Szkła Varilux mają za zadanie przywracać przejrzyste i wyraźne widzenie na każdą odległość, bez konieczności ciągłej zmiany okularów. Górna część szkieł odpowiada za widzenie dali, środkowa część szkieł za widzenie odległości pośrednich, natomiast dolna część szkieł umożliwia widzenie bliży. Zapewniają więc płynne przejście od widzenia do dali, poprzez widzenie odległości pośrednich, do widzenia z bliska. Oznacza to, że soczewka progresywna ma zmienną moc (od góry do dołu), co zapewnia naturalne widzenie. 

 

Nasze inteligentne szkła

Wybierz inteligentne szkła Transitions i zyskaj kompleksową ochronę 3w1! Dzięki nim będziesz się cieszyć przejrzystym widzeniem w pomieszczeniach i pełną ochroną przed UV na zewnątrz. Szkła te zostały zaprojektowane tak, aby szybko adaptowały się od przejrzystości w pomieszczeniach do pełnego zabarwienia w jasnym świetle słonecznym. Zapewniają wyraźną przewagę nad szkłami przejrzystymi w codziennym stosowaniu. Szkła okularowe Transitions dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, przez co stale mają taki stopień zabarwienia, jakiego potrzebujesz.

Inteligentna ochrona wzroku 3w1

 

Poznaj korzyści szkieł fotochromowych Varilux Transitions®:

  • Zapewniają wyraźną przewagę nad szkłami przejrzystymi w codziennym stosowaniu.
  • Idealne szkła adaptujące się. Duża szybkość powrotu do zwykłego zabarwienia. Najlepsza technologia kontrolująca natężenie oświetlenia. Szkła te zostały zaprojektowane tak, aby szybko adaptowały się od przejrzystości w pomieszczeniach do pełnego zabarwienia w jasnym świetle słonecznym. 

  • Szkła Transitions Signature VII dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, przez co stale mają taki stopień zabarwienia, jakiego potrzebujesz: całkowicie przejrzyste w pomieszczeniach oraz wieczorem i nocą.

  • Blokują 100% promieniowania UVA i UVB. Szkła Transitions Signature VII chronią wzrok przed niechcianymi odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz przed promieniowaniem UV. Zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz!

 Salon Optyczny Blink Blink w Warszawie | Blinkblink.pl width=

Wypróbuj i przekonaj się osobiście

 

Po raz pierwszy zarówno szkła Transitions Signature® jak i Transitions® XTRActive® są dostępne w pełnej gamie kolorów: szarym, brązowym i szorozielonym.

 

Transition Essilor - soczewki Transition

 

 


 

  

 Salon Optyczny Blink Blink w Warszawie | Blinkblink.pl width=

Dorota Stenka w okularach Varilux

Zapraszamy do naszych salonów

 

Przy zakupie okularów korekcyjnych oferujemy zniżkę na badanie wzroku u Specjalisty >>.Promocja obowiązuje w salonach stacjonarnych Blink Blink w Warszawie. Skorzystaj z tej specjalnej oferty już dziś!

 

 

Światowa marka Ray-Ban

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban

Okulary dla każdego i na każdą porę

 

 

 


 

 

 

*REGULAMIN PROMOCJI DLA KONSUMENTÓW

„VARILUX MULTIPARA”

 

§ 1 Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki promocji „VARILUX MULTIPARA” dla konsumentów, zwanej dalej Promocją.

2. Organizatorem Promocji jest Glaser Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-499, Plac Trzech Krzyży 18, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Kapitał Zakładowy: 10000 PLN KRS 0000475410, Regon 146854128, NIP 7010393453, zwany dalej Organizatorem.

 

§ 2 Zasady Promocji

1. Część 1 – VARILUX MULTIPARA:
 
1.1. Czas trwania promocji
 
1.1.1. Od 1 Września  2020 roku do 31 grudnia 2021 roku (decyduje data złożenia zamówienia) 
 
1.2. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji jest:
 
1.2.1. Zamówienie dwóch par soczewek Varilux, pary soczewek Varilux oraz drugiej pary soczewek Varilux Digitime lub pary soczewek Varilux i drugiej pary soczewek Varilux Transitions, spełniających następujące warunki (dalej zwane: „Zamówienie”).

1.2.1.1. Pierwsza i druga para muszą być zamówione jednocześnie. Moce szkieł - takie same, jak w pierwszej parze.
1.2.1.2  Drugą parę możesz też zamówić w ciągu 30 dni od momentu odebrania zamówienia, żeby zdecydować się na drugą parę szkieł progresywnych Varilux w promocji. W celu zrealizowania Vouchera Varilux konieczny jest zakup drugiej oprawy. Moce szkieł - takie same, jak w pierwszej  parze. Jeżeli wybierzesz droższe szkła progresywne od pierwszej pary to różnice szkieł progresywnych pokrywa klient.
1.2.1.3. Moce pierwszej i drugiej pary soczewek Varilux muszą być takie same.
1.2.1.4. Druga para soczewek Varilux musi mieć tę samą konstrukcję jak pierwsza para, ten sam lub niższy indeks materiału, tę samą lub niższą powłokę.
1.2.1.5. Druga para soczewek Varilux Digitime może mieć powlokę Crizal Prevencia, nawet gdy w pierwszej parze zastosowana jest niższa powłoka. (soczewka Varilux Digitime dostępna jest także w wersji z Eye Protect System™ i może być objęta Promocją nawet gdy w pierwszej parze nie wybrano tej opcji).
1.2.1.6. Druga para soczewek w ofercie promocyjnej nie jest dostępna z powłoką e-Mirror.
1.2.2. Promocja obowiązuje przy zakupie dwóch par opraw oraz dwóch par soczewek w ramach jednej transakcji, potwierdzonej jednym paragonem lub fakturą VAT.
1.2.3. Ilość towaru zakupionego w Promocji nie jest limitowana.
1.2.4. Zakup pojedynczych sztuk soczewek (nie par) nie upoważnia Klienta do korzystania z oferty promocyjnej. 
1.2.5. Wyrażenie chęci skorzystania z Promocji, która dotyczy soczewek określonych w paragrafie 1.
1.2.6. Klient, zgłaszając swój udział w Promocji oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje jego treść.
1.2.7. Czas dostawy każdej pary objętych zamówieniem jest zgodny z czasem dostawy podanym w katalogu soczewek okularowych 2019/2020. Nie ma możliwości zwrotu soczewek zamówionych w ramach Promocji.
 
1.3. Promocją objęte są następujące konstrukcje:
1.3.1. Soczewki Varilux w wersji przejrzystej, barwionej, polaryzacyjnej Xperio i Transitions.
         
1.3.1.1. Varilux Xclusive 4D, Varilux Xclusive f-360°, Varilux Xclusive 
1.3.1.2. Varilux X4D, Varilux X f-360°, Varilux X Design, Varilux X Design Short
1.3.1.3. Varilux E f-360°, Varilux E Design, Varilux E Design Short 
1.3.1.4. Varilux Physio 3.0 f-360°, Varilux Physio 3.0, Varilux Physio 3.0 Short
1.3.1.5. Varilux Comfort 3.0 f-360°, Varilux Comfort 3.0, Varilux Comfort 3.0 Short  
1.4. Jeżeli pierwszą parą objętą Zamówieniem są soczewki Varilux przejrzyste, Transitions, polaryzacyjne Xperio lub barwione w cenie regularnej, to drugą parą mogą być:
1.4.1. Soczewki Varilux przejrzyste i Varilux Digitime w cenie 0 zł brutto za parę 
1.4.2. Soczewki Varilux przejrzyste z barwieniem:
1.4.2.1 Jednokolorowym w cenie brutto 0 zł za parę 
1.4.2.2 Gradalnym w cenie brutto 0 zł za parę
  
1.5. UWAGA: W przypadku, kiedy pierwszą parą są soczewki Varilux Xperio z powłoką e-mirror, drugą parą mogę być soczewki przejrzyste z powłoką Crizal Alizé UV lub soczewki barwione (dopłata wg cennika) z powłoką Crizal SUN UV. 
 
1.6. Jeżeli pierwszą parą objętych Zamówieniem są soczewki Varilux w wersji Transitions lub Varilux Xperio w cenie regularnej uwzględniającej warunki rabatowe Klienta, to drugą parą mogą być:
1.6.1. Soczewki Varilux Transitions w cenie 0 zł za parę.
 
1.7. Produkty wyłączone z Promocji:
1.7.1. Soczewki progresywne Varilux Digitime( możliwość przeliczania mocy soczewek w drugiej parze Varilux Digitime oraz Essilor StreetLife PAL), Varilux Physio 3.0/Short Crizal Alizé UV Transitions Orma 1,5; Varilux Physio 3.0/ Short Crizal Alizé UV Transitions Ormix 1,6 ; Varilux Comfort 3.0 Transitions/ Short Crizal Alizé UV Orma 1,5 ; Varilux Comfort  3.0/ Short Crizal Alizé UV Transitions Ormix 1,6 ;  Varilux Liberty NE Orma 1,5 (wszystkie powłoki: Crizal Easy UV, Crizal Easy UV, Crizal Sapphire UV, Crizal Prevencia, również w wersji Transitions).
1.7.2. Soczewki progresywne Varilux mineralne.
1.7.3. Soczewki progresywne z oferty Crizal City.
 
1.8. Jeżeli moce soczewek w pierwszej jak i w drugiej parze objętej Promocją są poza zakresem w stosunku do regularnego zakresu, obowiązuje dopłata za poza zakres, zarówno do pierwszej, jak i do drugiej pary, płatna zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 
2. Promocja obowiązuje w stacjonarnych salonach optycznych Blink Blink w Warszawie - Plac Trzech Krzyży 18, Galeria Mokotów, Arkadia, , , Elektrownia Powiśle oraz Optique Exclusive w Warszawie  i nie dotyczy sklepów internetowych www.blinkblink.pl, www.optique-exclusive.pl oraz www.o-shop.com.
 
3. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
 
4. Dodatkowe informacje związane z Promocją można uzyskać w stacjonarnych salonach optycznych Blink Blink w Warszawie - Plac Trzech Krzyży 18, Galeria Mokotów, Arkadia, , , Elektrownia Powiśle oraz Optique Exclusive w Warszawie .

 

§ 4 Postanowienia końcowe
1. Niniejszy regulamin będzie udostępniany wszystkim zainteresowanym w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej pod adresem www.blinkblink.pl, www.optique-exclusive.pl, www.o-shop.com.
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
 
3. Wszelkie spory lub roszczenia wynikłe w związku z Promocją rozstrzygane będą przez sąd powszechny właściwy dla siedziby Organizatora.
 
4. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania w każdym czasie zmian w postanowieniach niniejszego Regulaminu.
 
5. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stosowaniem niniejszego Regulaminu, Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji jego postanowień. W wypadku wątpliwości co do stosowania regulaminu Klient ma w każdym czasie prawo zwrócić się do Organizatora o dokonanie właściwej wykładni jego postanowień.
pixel